zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

JARROW Jarro-Dophilus EPS 5 billion 60kap wege Zobacz większe

JARROW Jarro-Dophilus EPS 5 billion 60kap wege

Nowy produkt

87,87 zł

Forma: Kapsułki wegetariańskie

 

Zawartość: 60 kapsułek

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Tego produktu nie ma już w magazynie

Probiotyk Jarrow Formulas zawiera osiem komplementarnych szczepów bakterii probiotycznych (5 miliardów na kapsułkę) powleczonych jelitową powłoką, niewrażliwą na działanie kwasu żołądkowego i dostarczającą probiotyki prosto do jelita.

- 5 miliardów organizmów / wegetariańska kapsułka
- Przechowywać w pokojowej temperaturze - nie wymaga chłodzenia
- 8 szczepów z 4 rodzajów, w tym BB536
- Powłoka EnteroGuard® - chroni przed kwasem żołądkowym
- klinicznie przebadane szczepy bakterii

Jarro-Dophilus EPS® to probiotyki, które można przechowywać w temperaturze pokojowej. Zawierają powłoczkę jelitową, która chroni korzystne szczepy probiotyczne podczas transportu przez kwaśne środowisko żołądka. Do przewodu pokarmowego dostarczana jest maksymalna ilość żywych komórek.


Zawiera 8 szczepów z 4 rodzajów: Lactobacillus, Bifidobacterium, Lactococcus i Pediococcus.
Zawiera szczepy probiotyczne, takie jak B. longum BB536, L. rhamnosus R0011 i L. helveticus R0052. Wykazano klinicznie, że szczepy te mają pozytywny wpływ na skład mikroflory jelitowej, promują zdrowie jelit i wspierają odpowiedź immunologiczną.

EnteroGuard® zapewnia maksymalne przetrwanie bakterii probiotycznych w jelicie cienkim, a tym samym zwiększa ich skuteczność.


Sposób użycia:
1 kapsułkę do 4 razy dziennie z wodą lub sokiem, najlepiej na pusty żołądek.

Instrukcja przechowywania: Można przechowywać w temperaturze pokojowej, nie wymaga chłodzenia. Chłodzenie zwiększy jednak okres przydatności do spożycia. Unikaj temperatur powyżej 25 °C

Jarro-Dophilus EPS® jest idealny do podróżowania, gdy chłodzenie nie jest łatwo dostępne. Kapsułki są pakowane pojedynczo, aby zapewnić stabilność podczas przechowywania.

 

 

PROBIOTYKI PRZECHOWUJEMY ORAZ WYSYŁAMY W WARUNKACH CHŁODNICZYCH W OPAKOWANIACH UTRZYMUJĄCYCH ODPOWIEDNIĄ TEMPERATURĘ PODCZAS TRANSPORTU, Z WKŁADEM CHŁODZĄCYM.

ODPOWIEDNIE PRZECHOWYWANIE DAJE GWARANCJĘ ZACHOWANIA SKUTECZNOŚCI PRODUKTU

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii: