zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Coenzyme Q10 60kap Zobacz większe

MEDICA HERBS Coenzyme Q10 60kap 60mg

Nowy produkt

24,90 zł

Forma: Kapsułki

 

Zawartość: 60 kapsułek

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Tego produktu nie ma już w magazynie

Ubichinon z dodatkiem ekstraktu z pieprzu czarnego wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca i układu krążenia. Dodatek Piperyny poprawia wchłanianie składników odżywczych w przewodzie pokarmowym (zwiększa biodostępność).

 

Koenzym Q10, zwany także Ubichinon, jest zasadniczym składnikiem komórek i jego obecność w mitochondriach jest niezbędna do wytwarzania energii. Koenzym Q10 wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca i układu krążenia, gdyż wspomaga produkcję energii (ATP) wykorzystywanej do utrzymania stabilnej pracy serca. Jako przeciwutleniacz przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się, ponieważ przyczynia się do ograniczania szkód powodowanych przez wolne rodniki. Dodatkowo, oprócz swojej zasadniczej roli w procesie produkcji energii, jest on wykorzystywany do wspierania prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego i odpornościowego .
Dodatek Piperyny poprawia wchłanianie składników odżywczych w przewodzie pokarmowym (zwiększa biodostępność).

 

Jakość produktów MEDICA HERBS:

Produkty firmy MEDICA HERBS to gwarancja jakości. MEDICA HERBS wprowadzając standard wykonywania badań na każdej partii produktu, pod kątem zawartości substancji aktywnych, dołączyła do grona nielicznych polskich firm kontrolujących jakość funkcjonalną sprzedawanego produktu:

 

- Każde zioło jest poddawane wewnętrznej kontroli jakości na którą składa się weryfikacja: organoleptyczna, poziomu składników aktywnych, mikrobiologiczna oraz metali ciężkich.

 

- Produkty MEDICA HERBS nie zawierają wypełniaczy oraz nośników. Wypełniacze i nośniki, takie jak stearynian magnezu, stearynian wapnia, kwas stearynowy są uwodornionymi olejami. Oleje te niekorzystnie wpływają na zdrowie oraz ograniczają wchłanianie składników aktywnych z kapsułki. W MEDICA HERBS dodatkowe składniki wykorzystano tylko w przypadku ekstraktów wykazujących właściwości higroskopijne, tak aby zabezpieczyć produkt przed zbrylaniem (w chwili obecnej dotyczy to 2 produktów: Eleuthero i Smilaxu – szczegółowe informacje znajdują się na etykiecie produktu).

 

- Wszystkie produkty MEDICA HERBS spełniają kryteria zawarte w rozporządzeniu Farmakopea Europejska 6.0 oraz spełniają standardy GMP (Good Manufacturing Practices), GHP (Good Hygienic Practice) i HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) zgodne z normami UE.

 

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie.

 

Składniki aktywne 1 kapsułka
Koenzym Q10 (standaryzowany do 99%) 60 mg
Ekstrakt z owoców Piper nigrum 2,5 mg

 

SKŁADNIKI: koenzym Q10, piperyna, celuloza, żelatyna (kapsułka), celuloza mikrokrystaliczna

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: