zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Artemisinin Ekstrakt 60kap Zobacz większe

MEDICA HERBS Artemisinin Extract 60kap

Nowy produkt

87,95 zł

Ekstrakt z bylicy rocznej przez ponad 2000 lat jest stosowany przez chińskich zielarzy jako zioło spędzające gorączkę i zwalczające malarię. 

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Tego produktu nie ma już w magazynie

ARTEMISININ zawiera ekstrakt uzyskany z rośliny Artemisia annua (bylica roczna). Artemisia annua jest ziołem stosowanym w wielu częściach świata, przez ponad 2000 lat jest stosowana przez chińskich zielarzy jako zioło spędzające gorączkę i zwalczające malarię.

 

Jakość produktów MEDICA HERBS:

 

Produkty firmy MEDICA HERBS to gwarancja jakości. MEDICA HERBS wprowadzając standard wykonywania badań na każdej partii produktu, pod kątem zawartości substancji aktywnych, dołączyła do grona nielicznych polskich firm kontrolujących jakość funkcjonalną sprzedawanego produktu:

 

- Każde zioło jest poddawane wewnętrznej kontroli jakości na którą składa się weryfikacja: organoleptyczna, poziomu składników aktywnych, mikrobiologiczna oraz metali ciężkich.

 

- Produkty MEDICA HERBS nie zawierają wypełniaczy oraz nośników. Wypełniacze i nośniki, takie jak stearynian magnezu, stearynian wapnia, kwas stearynowy są uwodornionymi olejami. Oleje te niekorzystnie wpływają na zdrowie oraz ograniczają wchłanianie składników aktywnych z kapsułki. W MEDICA HERBS dodatkowe składniki wykorzystano tylko w przypadku ekstraktów wykazujących właściwości higroskopijne, tak aby zabezpieczyć produkt przed zbrylaniem (w chwili obecnej dotyczy to 2 produktów: Eleuthero i Smilaxu – szczegółowe informacje znajdują się na etykiecie produktu).

 

- Wszystkie produkty MEDICA HERBS spełniają kryteria zawarte w rozporządzeniu Farmakopea Europejska 6.0 oraz spełniają standardy GMP (Good Manufacturing Practices), GHP (Good Hygienic Practice) i HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) zgodne z normami UE.

 

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie.

 

Składniki aktywne 1 kapsułka
Ekstrakt z liści Artemisia annua 200 mg
- w tym: artemizyna 190 mg

 

SKŁADNIKI: Ekstrakt z liści Artemisia annua (standaryzowany do 95% artemizyny) (DER 100:1), otoczka kapsułki: żelatyna

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

MEDICA HERBS Artemisinin Extract 60kap

MEDICA HERBS Artemisinin Extract 60kap

Ekstrakt z bylicy rocznej przez ponad 2000 lat jest stosowany przez chińskich zielarzy jako zioło spędzające gorączkę i zwalczające malarię. 

30 innych produktów w tej samej kategorii: