zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

NARINE Narum + Mumio 200mg  30kap Zobacz większe

NARINE Narum + Mumio 200mg 30kap

Nowy produkt

55,46 zł

Forma: Kapsułki

 

Zawartość: 30 kapsułek

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Produkt dostępny

Jako nieliczni przechowujemy produkty Narine w warunkach chłodniczych. Odpowiednia temperatura przechowywania jest kluczowym czynnikiem zachowania żywotności bakterii. Kupujący otrzyma pełnowartościowy produkt. Po otrzymaniu przesyłki należy przechowywać Narine w lodówce.

 

Suplement diety Narum+ Mumio służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dzieci i dorosłych.
Podczas wytwarzania produktu jednocześnie wytwarzany jest suchy liofilizowany szczep 317/402 "Narine" i świeży liofilizowany proszek MUMIO. Oznacza to, że podczas uprawy bakterii ze szczepu "Narine" używana jest naturalna świeża masa mumio. Całość doprowadzona jest do formy mleczanu, formy najlepiej dostępnej dla komórek i organizmu.

Produkt jest wskazany:
- jako wsparcie podczas i po antybiotykoterapii,
- przy potrzebie uzupełnienia flory bakteryjnej jelit o bakterie Lactobacillus,
- przy długotrwałym stresie.

Składniki:
- Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 (Narine),
- liofilizowane Mumio ałtajskie,
- substancja żelująca: guma gellan,
- substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza.

Zalecana porcja dzienna:
- Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 2 -3 kapsułki 3 razy dziennie,
- Dzieci w wieku od 6 do 12 lat:1 kapsułka 3 razy dziennie,
- Dzieci w wieku od 3 do 6 lat:1 kapsułka 2 razy dziennie.

Czas przyjmowania:
dla optymalnego efektu zaleca się przyjmować przez 5-6 tygodni.

Sposób użycia:
Kapsułki "Narum+ Mumio" należy przyjmować 15-20 minut przed posiłkami z ½ szklanki napoju o temperaturze pokojowej (najlepiej z mlekiem, poza przypadkami nietolerancji produktów mlecznych). Można otworzyć kapsułkę i rozpuścić jej zawartość w napoju.

 

Składniki aktywne 1 kapsułka 2 kapsułki 3 kapsułki 9 kapsułek
Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402, Narine 1,5 x 108 CFU*/g 3 x 108 CFU*/g 4,5 x 108 CFU*/g 13,5 x 108 CFU*/g
Mumio ałtajskie 50 mg 100 mg 150 mg 450 mg

 

W jednej kapsułce znajduje się nie mniej niż 1,5 x 108 CFU* żywych bakterii.

*CFU – Colony Forming Unit – jednostka tworząca kolonię bakterii

  

SKŁADNIKI: Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 (Narine), liofilizowane Mumio ałtajskie, substancja żelująca: guma gellan, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza.

 

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie spożywać przy nadwrażliwości na składniki produktu. Kobiety w ciąży i karmiące powinny spożywać preparat po konsultacji z lekarzem.

Warunki przechowywania: Przechowywać w chłodnym miejscu w temperaturze nie wyższej niż + 10 °C w sposób niedostępny dla dzieci. Na czas transportu może być przechowywany w temperaturze pokojowej.

Najlepiej spożyć przed końcem: data na boku opakowania. Nie należy stosować po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu.

Masa netto: 6 gNa razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: