zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów Green Foods

Firma Green Foods została założona przez Yoshihide Hagiwara w 1979 r. Green Foods uważa, że ​​najlepszym sposobem na odżywianie naszego ciała są niezbędne składniki odżywcze zawarte w zdrowych produktach ekologicznych.Nasze produkty to naturalne suplementy diety, które oferują odżywcze składniki odżywcze występujące w świeżych trawach, owocach, warzywach, ziołach i innych bogatych w składniki odżywcze produktach i są wytwarzane przez nasz własny nagradzany proces wyciskania i suszenia rozpyłowego. Zawierają naturalną równowagę witamin, minerałów, aminokwasów i fitochemikaliów, które działają synergistycznie, aby stworzyć silne podstawy dobrego zdrowia.

Od ponad 40 lat Green Foods jest światowym liderem w kategorii produktów ekologicznych. Do tej pory nasze produkty zostały sprzedane w 52 krajach na całym świecie. Nasze cele na przyszłość mają nadal rozpowszechniać zalety jęczmienia w nowych krajach, wzmacniając nasze zaangażowanie w ochronę środowiska, dobrobyt naszych klientów i oryginalną misję dr Hagiwara.

Nie znaleziono produktów