zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

SAMe 50g Zobacz większe

RAW SAMe 50g

Nowy produkt

119,44 zł

Mocne, zdrowe stawy, detoks wątroby i dobre samopoczucie

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Produkt dostępny

S-Adenozylometionina (SAM-e)  jest pochodną adenozyny i metioniny, i jednym z najważniejszych donorów grupy metylowej w ośrodkowym układzie nerwowym.
Metylacja (przyłaczanie grup metylowych) jest podstawowym procesem w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania wielu narządów.
SAM-e jest zaangażowana w wiele reakcji biochemicznych w tkankach, w tym w wątrobie, stawach i mózgu. SAM-e jest niezbędny również w biosyntezie ważnych neuroprzekaźników i hormonów.
 
Suplementacja z SAM-e:
Proces produkcyjny SAMe uzyskuje dwie formy izomerów S,S i R,S. Izomer S, S  jest formą aktywną, który pośredniczy w aktywności biochemicznej w ludzkim organiźmie, przy czym forma R, S  jest uważana za biologicznie nieaktywną.Włoski surowiec użyty w naszym SAMe został przetworzony w celu użyskania najwyżej procentowo dostępnej czystej formy aktywnego izomeru S,S na rynku.
 
SAM-e i funkcjonowanie stawów
SAM-e może zwiększyć ochronę chrząstki i promowanie syntezę proteoglikanów, istotnych składników tkanki łącznej. Badania kliniczne wykazują zdolność SAM w celu zwiększenia mobilności i ruchu, oraz wspierania funkcji stawów.
 
SAM-e i zdrowie układu nerwowego
Katalizowane metylowe reakcje SAMe sprzyjają syntezie neuroprzekaźników, które przyczyniają się do wspierania podwyższonego nastroju. Same może także doregulowac produkcję fosfatydylocholiny, wspierającej funkcję poznawczą.
 
SAM-e i funkcje wątroby
SAMe zwiększa syntezę wątrobowego glutationu, antyoksydantu. Glutation wspomaga detoksykację i ochronę wątroby. Badania pokazują, że SAMe może chronić tkanki wątroby od szkód spowodowanych przez wiele toksyn.

 

Gwarancja jakości #RAW
#RAW dostarcza składniki najwyższej jakości, znalezione w naturze, pochodzące tylko od najbardziej renomowanych dostawców i sprzedawane bezpośrednio konsumentom.

 

Sposób użycia: 400 mg dziennie (8 miarek), najlepiej z posiłkiem.

 

Zalecana porcja dzienna  
SAM-e Dwusiarczan tosylanu 400 mg
- w tym: S-Adenozylometionina 200 mg

 

 

SKŁADNIKI: SAM-e Dwusiarczan tosylanu (w tym 50% S-Adenozylometionina).

 

Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

RAW SAMe 50g

RAW SAMe 50g

Mocne, zdrowe stawy, detoks wątroby i dobre samopoczucie

30 innych produktów w tej samej kategorii: