zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów Nordic Naturals

Historia firmy Nordic Naturals zaczęła się w Norwegii, gdzie dorastał założyciel i dyrektor naczelny Nordic Naturals, Joar Opheim. Kiedy Joar przyjechał do Kalifornii, zauważył, że nie ma nigdzie czystego, bogatego w kwasy tłuszczowe oleju z wątroby, który pomaga Norwegom zachować zdrowie. Nisko stężony olej rybny o okropnym smaku był wszystkim, co oferował rynek, dlatego Joan przy każdej wycieczce do domu wypełniał dodatkową walizkę butelkami swojego ulubionego oleju z ryb, aby dzielić się nimi ze znajomymi w USA. Głębokie pragnienie dzielenia się mocą czystych, świeżych składników odżywczych omega-3 zainspirowało Joara do założenia firmy Nordic Naturals w 1995 roku.


Wszystkie oleje Nordic Naturals posiadają certyfikat Friend of the Sea (FOS), który gwarantuje, że wykorzystywane ryby pochodzą ze zdrowego rybołówstwa. Są one pozyskiwane zgodnie z surowymi normami dotyczącymi metod i ograniczeń połowów i odpowiedzialności społecznej. Oleje butelkowane są w beztlenowym środowisku bogatym w azot, aby zachować świeżość. Wszystkie produkty - oleje rybne, probiotyki, witaminy - nie zawierają GMO, mleka i glutenu, sztucznych aromatów, barwników ani konserwantów.


Nordic Naturals to firma badawcza, w której technologia przetwarzania i receptury produktów są napędzane przez najnowsze osiągnięcia naukowe. Ich zaangażowanie w innowacje opiera się na badaniach naukowych gwarantowanych przez aktywny udział w recenzowanych badaniach klinicznych uznawanych przez wiodących ekspertów na całym świecie. Dzięki reputacji skuteczności i potencji oleje rybne Nordic Naturals są regularnie wybierane przez niezależne instytucje badawcze i uniwersytety - w tym Harvard, UCSF, UCLA i Emory - z ponad 50 opublikowanymi badaniami i ponad 40 w toku.

na stronę
Wyświetlono 1 - 24 z 44 przedmiotow
Wyświetlono 1 - 24 z 44 przedmiotow