zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów Aliness

Właścicielem marki Aliness jest polska firma Medicaline. Jako nieliczna w branży posiada własny zakład produkcyjny i własne zaplecze rozwojowo-badawcze w Karczewie pod Warszawą.

Aliness spełnia najwyższe Europejskie Standardy Produkcji i Magazynowania bazujące na standardzie farmaceutycznym GMP oraz HACCP. Posiada własną produkcję, nowoczesny zakład oraz magazyn surowców i wyrobów gotowych, własny dział rozwoju oraz kadrę doświadczonych technologów i specjalistów produkcyjnych, co umożliwia szybkie reagowanie na potrzeby konsumentów oraz dochowanie wysokich standardów jakościowych i powtarzalności produkowanych produktów.

Wiele używanych surowców posiada opatentowane formy, a wszystkie pozostałe posiadają certyfikaty i analizy chemiczno-jakościowe. Wszystkie produkty posiadają karty zwolnień z produkcji oraz karty produktowe. W Aliness wdrożony jest proces Continuos Imporvment czyli ciągłego doskonalenia, dlatego na bieżąco w systemie kontroli punktowej w trakcie produkcji pobierane są
próby produktów do analiz jakościowych.

Firma współpracuje również z certyfikowanymi i akredytowanymi przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny laboratoriami badawczymi jak SGS Polska lub J.S. Hamilton Poland S.A. oraz państwowymi instytutami w tym Narodowym Instytutem Leków, które specjalizują się w kontroli
jakości, bezpieczeństwa oraz działaniami badawczo rozwojowymi w obszarze R&D.
Coraz większa ilość produktów Aliness® posiada Certykat Ekologiczny PL-EKO-07-17946 akredytowany przez Polskie Centrum Akredytacji zgodnie z PN-EN ISO/IEC 17065.
Powyższy Certyfikat gwarantuje, że na żadnym etapie uprawy oraz produkcji rolnej surowców nie zostały użyte sztuczne nawozy, pestycydy oraz chemiczne środki ochrony roślin.

Preparaty Aliness są produkowane zgodnie z koncepcją „czystej etykiety” (clean label). Oznacza to - żadnych niepotrzebnych składników: plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów. Z tego też względu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę.
Wszystkie substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie. Aliness zapewnia najwyższe Europejskie Standardy produkcji farmaceutycznej zgodnie z GMP oraz HACCP.

na stronę
Wyświetlono 1 - 24 z 155 przedmiotow
Wyświetlono 1 - 24 z 155 przedmiotow