zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Cascara Sagrada 250kap Zobacz większe

NOW FOODS Cascara Sagrada 250kap

Nowy produkt

52,31 zł

Szakłak amerykański (Cascara Sagrada) to jeden z najbardziej efektywnych środków roślinnych o działaniu przeczyszczającym, działający przy tym bardzo łagodnie. Stymuluje wydzielanie soków trawiennych i pobudza perystaltykę w całym przewodzie pokarmowym.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Cascara Sagrada to jeden z najbardziej efektywnych środków roślinnych o działaniu przeczyszczającym, działający przy tym bardzo łagodnie. Stymuluje wydzielanie soków trawiennych  i pobudza perystaltykę w całym przewodzie pokarmowym.

 

Szakłak amerykański jest naturalnym stymulatorem pracy jelit, pobudza ruchy robaczkowe jelita grubego oraz czynności wątroby. Powoduje tylko niewielkie ruchy robaczkowe jelita cienkiego, dzięki czemu jest mało prawdopodobne, że spowoduje takie skutki uboczne (charakterystyczne dla innych środków przeczyszczających), jak ostre kurczowe bóle czy uzależnienie.

 

Pobudza perystaltykę szczególnie jelita grubego poprzez bezpośrednie działanie drażniące splot Auerbacha w jego ścianie. Pełne działanie przeczyszczające rozwija się po 6-10 godzinach od podania preparatu.

 

Szakłak amerykański delikatnie oczyszcza jelita w ostrych i chronicznych atonicznych i spastycznych zaparciach. Można go stosować przy hemoroidach i pęknięciach odbytnicy, ponieważ formuje miękki, nie powodujący podrażnień stolec, jednocześnie przyczyniając się do gojenia błony śluzowej jelit.

 

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: