zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

TREC BCAA G-FORCE 1150 90kap Zobacz większe

TREC BCAA G-Force 1150 90kap

Nowy produkt

31,48 zł

Forma: Kapsułki

 

Zawartość: 90 kapsułek

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Tego produktu nie ma już w magazynie

BCAA G-FORCE czyli pełna ochrona antykataboliczna i stymulacja anaboliczna


Dlaczego aminokwasy BCAA są ważne w wspomaganiu każdego wysiłku


Nigdy tak naprawdę nie jesteśmy w stanie określić, kiedy w czasie wysiłku wystąpi moment, w którym organizm z powodu braku energii zacznie rozkładać własne aminokwasy w celu podtrzymania wydajności procesów energetycznych. Gdy organizm dojdzie do takiego krytycznego momentu wówczas zacznie masowo rozkładać głównie aminokwasy rozgałęzione BCAA czerpane z mięśni.


Najgorsze jest to, że nawet nie poczujemy, że oto właśnie ustrój zaczął konsumować własne białka mięśniowe, po to żeby pozyskać z nich cenne energetycznie aminokwasy BCAA. I właśnie z tego powodu, że nie jesteśmy nigdy w stanie określić, kiedy w czasie wysiłku następuje ta chwila oznaczająca niestety początek działań katabolicznych, powinniśmy zawsze okołotreningowo suplementować się TREC BCAA. Jeżeli chcesz, żeby treningiem nie odbywał się kosztem mięśni, ale przyczyniał się do ich rosnącej adaptacji, zawsze pamiętaj o suplementacji TREC BCAA.


Okazuje się jednak, że samo BCAA może nie wystarczać i najlepszym zabezpieczenie przez katabolizmem wysiłkowym jest połączenie BCAA z aminokwasem glutaminą.


Glutamina oszczędza mięśniowe zasoby aminokwasów BCAA


Aminokwasy rozgałęzione BCAA to cegiełki budujące strukturę włókien mięśniowych. Jednak poza BCAA do najważniejszych aminokwasów wysiłkowych, czyli tych, których dużych ilości zużywane są w czasie treningu najeży także glutamina. Ich przemiany są wzajemnie od siebie uzależnione stąd najlepiej działać będzie połączenie ich w jednym produkcie jak np. BCAA G-FORCE 1150. Okazuje się bowiem, że w mięśniach, w których jest pod dostatkiem glutaminy straty mięśniowych BCAA są dużo mniejsze!
Glutamina nie tylko ogranicza rozkłada mięśniowych BCAA w czasie wysiłku, ale jest podstawą regeneracji powysiłkowej.


BCAA i glutamina jako ważne ogniwa regeneracji powysiłkowej


BCAA i glutamina są bardzo kompatybilne w porze potreningowej. Glutamina to aminokwas hydrofilowy, czy taki, który chętnie łączy się z wodą. Jest to bardzo pożądane po treningu, gdyż uwodnione środowisko mięśniowe to środowisko z ogromnym potencjałem anabolicznym. Aminokwasy BCAA należą z kolei do grupy hydrofobowych, czyli tych, które raczej stronią od wody. To czyni z BCAA najważniejszy element struktury włókien mięśniowych.
Glutamina, zwiększając uwodnienie, tworzy więc wybitnie anaboliczne podłoże w mięśniach, zaś BCAA dostarczają głównego budulca do odnowy, zmęczonych treningiem, włókien mięśniowych. To zapewnia osiągniecie maksymalnego stanu nadkompensacji, dzięki któremu włókna mięśniowe będą stawały się grubsze i silniejsze!

 

Zawartość: 90 kapsułek

 

Sposób użycia: Jednorazową porcję preparatu – 6 kapsułek popić 300 ml wody. W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja przed snem.

 

Składniki aktywne 6 kapsułek* 12 kapsułek**
Aminokwasy rozgałęzione 4860 mg 9720 mg
- w tym L-Leucyna 3420 mg  6840 mg
- w tym L-Walina 960 mg  1920 mg
- w tym L-Izoleucyna 480 mg  960 mg
L-Glutamina 1950 mg  3900 mg

*Jednorazowa porcja produktu

**Dzienna porcja produktu

 

SKŁADNIKI: Aminokwasy rozgałęzione (L-leucyna; L-walina; L-izoleucyna); L-glutamina; otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki – dwutlenek tytanu, błękit patentowy V); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: