zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

DOCTOR'S BEST SAM-e 400mg 30tab Zobacz większe

DOCTOR'S BEST SAM-e 400mg 30tab

Nowy produkt

128,70 zł

Forma: Tabletki

 

Zawartość: 30 tabletek

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Tego produktu nie ma już w magazynie

Każda tabletka SAMe 400 zawiera 400 mg S-Adenozylometioniny (SAM-e).  Doctor's Best spośród dostępnych na rynku wykorzystuje tylko najwyższej jakości włoską SAM-e.
Gwarantuje to, że produkt jest najsilniejszy z najwyższym wskaźnikiem aktywnej formy izomeru S,S.
 
S-Adenozylometionina (SAM-e)  jest pochodną adenozyny i metioniny, i jednym z najważniejszych donorów grupy metylowej w ośrodkowym układzie nerwowym.
Metylacja (przyłaczanie grup metylowych) jest podstawowym procesem w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania wielu narządów.
SAM-e jest zaangażowana w wiele reakcji biochemicznych w tkankach, w tym w wątrobie, stawach i mózgu. SAM-e jest niezbędny również w biosyntezie ważnych neuroprzekaźników i hormonów.
 
Suplementacja z SAM-e:
Proces produkcyjny SAMe uzyskuje dwie formy izomerów S,S i R,S. Izomer S, S  jest formą aktywną, który pośredniczy w aktywności biochemicznej w ludzkim organiźmie, przy czym forma R, S  jest uważana za biologicznie nieaktywną.Włoski surowiec użyty w naszym SAMe został przetworzony w celu użyskania najwyżej procentowo dostępnej czystej formy aktywnego izomeru S,S na rynku.
 
SAM-e i funkcjonowanie stawów
SAM-e może zwiększyć ochronę chrząstki i promowanie syntezę proteoglikanów, istotnych składników tkanki łącznej. Badania kliniczne wykazują zdolność SAM w celu zwiększenia mobilności i ruchu, oraz wspierania funkcji stawów.
 
SAM-e i zdrowie układu nerwowego
Katalizowane metylowe reakcje SAMe sprzyjają syntezie neuroprzekaźników, które przyczyniają się do wspierania podwyższonego nastroju. Same może także doregulowac produkcję fosfatydylocholiny, wspierającej funkcję poznawczą.
 
SAM-e i funkcje wątroby
SAMe zwiększa syntezę wątrobowego glutationu, antyoksydantu. Glutation wspomaga detoksykację i ochronę wątroby. Badania pokazują, że SAMe może chronić tkanki wątroby od szkód spowodowanych przez wiele toksyn.

 

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie z dala od posiłku. Nie należy żuć ani kruszyć tabletek.

 

Składniki aktywne 1 tabletka
SAM-e Dwusiarczan tosylanu 800 mg

w tym:

S-Adenozylometionina

400 mg

 

SKŁADNIKI: SAM-e Dwusiarczan tosylanu, mikrokrystaliczna celuloza, wodorotlenek magnezu, kwas tłuszczowy, bezwodny chlorek wapnia, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, bezwodna krzemionka koloidalna, tlenek wapnia, krzemian magnezu, naturalna glazura spożywcza, baza argininy, glicerol, alginian sodu.

 

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.
Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DOCTOR'S BEST SAM-e 400mg 30tab

DOCTOR'S BEST SAM-e 400mg 30tab

Forma: Tabletki

 

Zawartość: 30 tabletek

30 innych produktów w tej samej kategorii: