zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

FLC PHARMA Omega Regen Original 250ml Zobacz większe

HOLISTIC MEDICA OmegaMedica Original 250ml

Nowy produkt

42,50 zł

Forma: Płyn

 

Zawartość: 250 ml

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Produkt dostępny

Omegaregen® original to esencja najczystszych kwasów omega 3, 6, 9 pozbawionych niezdrowych substancji, które występują w oleju lnianym i oleju rybim. Jako jedyny jest wyjątkowo biodostępny i może być stosowany przez pacjentów przyjmujących inne leki bez obaw, że Omegaregen® wejdzie z nimi w konflikt. Jest skuteczny oraz trwały (nie jełczeje).

Omegaregen® original to klasyczny wariant innowacyjnych i prawdziwie zdrowych suplementów diety Omegaregen® stworzonych i opatentowanych przez wrocławskich naukowców z FLC Pharma i badaczy z Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2013 roku został nagrodzony tytułem INNOWACJA, a także wyróżniony medalami na międzynarodowych wystawach.

W wyniku zastosowania zupełnie nowej, naturalnej metody pozbawiania oleju lnianego szkodliwych substancji uzyskaliśmy najczystszą formę BIOESTRÓW kwasów omega 3, 6, 9. BIOESTRY to wszystko, co najlepsze z oleju lnianego bez niezdrowych i szkodliwych substancji występujących w oleju lnianym i olejach rybich takich jak: metale ciężkie, amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy.
 
proponuje naturalny suplement, którego zakup pozwoli zrealizować twoje zapotrzebowanie na zdrowe tłuszcze aż przez 50 dni. Ich głównych atutem jest bardzo dobra przyswajalność. Ludzki organizm bezwzględnie potrzebuje dostarczenia kwasu ALA, który ulega konwersji do EPA i DHA. Produkt ten zawiera również omega 6 i 9, które tworzą razem skuteczne wsparcie dla układu krążenia oraz budowania odporności. Te nienasycone kwasy tłuszczowe zostały wyekstrahowane z oleju lnianego, a sam produkt jest czysty, bezpieczny i trwały. Ta ostatnia cecha wyróżnia go spośród wielu suplementów dostępnych na rynku. Wybierz omega3, 6 i 9 krajowej produkcji i ciesz się ich znakomitym wpływem na twój organizm.

Nasze BIOESTRY są unikalne, ponieważ:
- są najczystsze,
- mają w sobie siłę ALA, a jednocześnie pozwalają na wytworzenie kwasów EPA i DHA w bezpiecznej dla organizmu ilości,
- zachowują doskonałe proporcje kwasów omega 3 do omega 6,
- są lepiej wchłaniane przez układ pokarmowy niż inne suplementy, co potwierdzają badania kliniczne,
- łatwo się rozpuszczają, przez co można tworzyć preparaty o wielu składnikach, dopasowanych do konkretnych potrzeb organizmu,
- są bezpieczne, nie wchodzą w interakcję z innymi lekami,
- są bardzo trwałe , nie jełczeją,
- charakteryzują się zerową toksycznością potwierdzoną badaniami przeprowadzonymi na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu,
- cały proces powstawania BIOESTRÓW, od uprawy lnu poprzez ich produkcję, odbywa się w Polsce, a to gwarantuje najwyższą jakość dzięki kontroli na każdym etapie ich powstawania.

Omegaregen® original to suplement diety dla osób świadomie dbających o zdrowie – esencja najczystszych kwasów omega 3, 6, 9 pozbawionych niezdrowych substancji, które występują w oleju lnianym i oleju rybim. Jako jedyny jest wyjątkowo biodostępny i może być stosowany przez pacjentów przyjmujących inne leki bez obaw, że Omegaregen® wejdzie z nimi w konflikt. Jest także skuteczny oraz trwały (nie jełczeje). Rekomendujemy Omegaregen® original osobom dbającym o zdrowie i jego dobrostan, uprawiającym aktywny tryb życia, a także pragnącym poprawić stan swojego zdrowia. To również idealny suplement diety dla wegan i wegetarian, ponieważ BIOESTRY kwasów omega 3, 6, 9 są pochodzenia roślinnego i nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego.

Dawka Omegaregen® original zawiera:
omega 3 (kwas a-linolenowy) 2g (100% *)
omega 9 (kwas oleinowy) 0,7g
omega 6 (kwas linolowy) 0,5g (5%*)

*%RDA- % realizacji zalecanego dziennego spożycia

Odkryj moc działania naturalnie najczystszych BIOESTRÓW kwasów omega 3,6,9. Zamów już dziś wyjątkowy suplement Omegaregen® original.

 
Sposób użycia:
Zalecana dawka min. 5 ml dziennie. Omegaregen® original należy zażywać w trakcie posiłku lub bezpośrednio po nim. Przed pierwszym spożyciem preparat należy schłodzić w celu poprawy smaku. Po otwarciu zawsze przechowywać w lodówce.

Przy regularnym, intensywnym stosowaniu, Omegaregen® skin care wystarcza na 50 dni. Jedna butelka zawiera 50 dawek nutrikosmetyku, gdzie jedna dawka to 1 łyżeczka od herbaty.


Składniki aktywne ilość w 5 ml
Omega 3 (kwas alfa-linolenowy) 2,0 g
Omega 9 (kwas oleinowy) 0,7 g
Omega 6 (kwas linolowy) 0,5 g

 

SKŁADNIKI: Omega 3 (kwas alfa-linolenowy), Omega 9 (kwas oleinowy), Omega 6 (kwas linolowy), alkohol etylowy.

Produkt posiada właściwości plastyfikujące w stosunku do niektórych tworzyw sztucznych, Unikaj bezpośredniego kontaktu z tworzywami sztucznymi.

Zażywaj w trakcie posiłku lub bezpośrednio po nim. Przed pierwszym użyciem umieść preparat w lodówce - schłodzony smakuje lepiej. Po otwarciu przechowuj w lodówce.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: