zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

OSTROVIT Supreme Pure 100% Creatine 500g Zobacz większe

OSTROVIT Supreme Pure 100% Creatine 500g

Nowy produkt

19,43 zł

Forma: Proszek

 

Masa netto: 300g


Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Tego produktu nie ma już w magazynie

Creatine Monohydrate 500g Supreme Pure (Monohydrat Kreatyny)

OstroVit Creatine Monohydrate (supreme pure) to najwyższej klasy jednoskładnikowy suplement monohydratu kreatyny, o znakomitym, famaceutycznym poziomie mikronizacji.
Kreatyna to powszechnie znany i stosowany suplement. Jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami naukowymi. Zapewnia lepszy przyrost tkanki mięśniowej, skuteczną regenerację oraz energię na dłuższe, efektywniejsze i cięższe treningi.

 

Monohydrat Kreatyny

Kreatyna to organiczny związek chemiczny występujący naturalnie w ludzkim organizmie. Zazwyczaj dostarczana jest z produktami odzwierzęcymi tj. mięso, jaja czy ryby. Jej korzystne działanie polega na prostym mechanizmie, który poprzez rozkład fosfokreatyny w mięśniach, uwalnia energię w postaci wysokoenergetycznych cząsteczek ATP (adenozynotrójfosforanu).
Pomimo faktu, iż kreatyna zawarta jest również w pożywieniu, to aby 100% nasycić nasze mięśnie kreatyną, jedyną drogą jest jej stała suplementacja.

 

Właściwości Kreatyny

Monohydrat kreatyny jest niewątpliwie i niebywale skutecznym oraz bezpiecznym suplementem dla sportowców. Posiada szereg cennych właściwości, usprawniających pracę mięśni, ale również wykazując działanie protekcyjne mózgu czy mięśnia sercowego. Poniżej lista, niektórych korzyści z suplementacji kreatyny:

- Liczne metaanalizy dowodzą, że jej przyjmowanie zwiększa naszą moc oraz wytrzymałość treningową.
- Zwiększając ilość fosfokreatyny w mięśniach, powiększa zapasy naszego potencjału energetycznego.
- Powodując retencję wodną w komórkach mięśniowych stwarza idealne środowisko anaboliczne – większe mięśnie.
- Może skutecznie poprawić nasze samopoczucie oraz ogólne zadowolenie poprzez bezpośrednie działanie na nasz mózg.
- W badaniach wykazano, że osoby stosujące kreatynę uzyskały większe przyrosty w postaci beztłuszczowej tkanki mięśniowej niż osoby, które jej nie stosowały.
- Bierze czynny udział w resyntezie naszego glikogenu.

 

Jak stosować Kreatynę?

Istnieje wiele mitów na temat przyjmowania kreatyny. Jedne mówią o koncepcji „ładowania” kreatyny (początkowe duże dawki), co w przełożeniu na rzeczywistość nie ma większego sensu. Najprostszą strategią suplementacyjną jest przyjmowanie 5g kreatyny dziennie, rozłożonych na mniejsze dawki (lub jednorazowo), co pozwoli nam po kilku dniach 100% wysycić nasze mięśnie substancją. 
Większe dawki nie zwiększą korzyści działania suplementu. 
Wskazane jest łączenie kreatyny razem z węglowodanami gdyż zwiększają jej stopień wchłanialności. Pora przyjmowania monohydratu nie ma większego znaczenia na wysycenie mięśni.

 

- 500 g monohydratu kreatyny w opakowaniu.
- 200 porcji w opakowaniu.
- 1 miarka dziennie.
- Tylko jeden składnik, bez zbędnych wypełniaczy.

 

Sposób użycia: Porcję 2.5 g (1/2 miarki) wymieszać w 100-150 ml wody lub soku. W dni tre­nin­gowe pić dwie por­cje dzien­nie, jedną bez­po­śred­nio po prze­bu­dze­niu, drugą por­cję po tre­ningu. W dni nie­tre­nin­gowe pić jedną por­cję dziennie po prze­bu­dze­niu.

 

Składniki aktywne 1 porcja (2,5g)
100 g
Monohydrat Kreatyny 2500 mg  100 g
- w tym Kreatyna 2200 mg   88 g

 

 

SKŁADNIKI: Monohydrat kreatyny. Może zawierać soję oraz orzechy.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

OSTROVIT Supreme Pure 100% Creatine 500g

OSTROVIT Supreme Pure 100% Creatine 500g

Forma: Proszek

 

Masa netto: 300g


6 innych produktów w tej samej kategorii: